Supernatural Online Ro Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Online Ro Sitesi

Yeni Bir RO Yeni Bir Supernatural Anlayışı...

Anasayfa1Latest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Yıl için "Kırmızı Don Partisi" Hazırlıkları...

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Meg Masters
Siyah Gözlü İblis
Meg Masters

Kadın Mesaj Sayısı : 80
İş/Hobiler : Sürü otlatmak, Çoban & Dertli Çoban & Chennem podyumlarında poz vermek, günlük ceho dergisinde kapak olmak !

Supernatural :
RO Puanı:
Yeni Yıl için "Kırmızı Don Partisi" Hazırlıkları... - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Yeni Yıl için "Kırmızı Don Partisi" Hazırlıkları... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Yeni Yıl için "Kırmızı Don Partisi" Hazırlıkları... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Yıl için "Kırmızı Don Partisi" Hazırlıkları...   Yeni Yıl için "Kırmızı Don Partisi" Hazırlıkları... - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 8:22 pm

"İyi yapmış Kelly'm. Fazla otlamıyoruz ama Kelly'le yaptığımız kapışmalardan sonra anca doyurabiliyoruz. Sinirli halleri hoşuma gidiyor benim. Heyy evett şuu bacaklaraa da bak..Bunda kesinlikle iş var. Geleceği parlak. Güzel tercih kardeşim. "
Kelly Gromi
Avcı
Kelly Gromi

Kadın Mesaj Sayısı : 137
İş/Hobiler : Saycam ben sana sonra.. bi dur hele

Supernatural : Avcı
RO Puanı:
Yeni Yıl için "Kırmızı Don Partisi" Hazırlıkları... - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Yeni Yıl için "Kırmızı Don Partisi" Hazırlıkları... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Yeni Yıl için "Kırmızı Don Partisi" Hazırlıkları...   Yeni Yıl için "Kırmızı Don Partisi" Hazırlıkları... - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 1:33 pm

Bütün hazırlıklar, koşuşturmalar koyunlarımız ve tabii ki Foras'la Niri sayesinde tamamlanmıştı. Işıklar, perdeler, stip için direkler, orkestra ve daha sayamadığım diğer bütün özellikler tamamdı! Arkadaşlarımızı çağırıp yeni yılı kutlamaktan başka bir iş kalmamıştı... 

"E hadi arkadaşlar! Parti zamanı!!!"
Meg Masters
Siyah Gözlü İblis
Meg Masters

Kadın Mesaj Sayısı : 80
İş/Hobiler : Sürü otlatmak, Çoban & Dertli Çoban & Chennem podyumlarında poz vermek, günlük ceho dergisinde kapak olmak !

Supernatural :
RO Puanı:

MesajKonu: Geri: Yeni Yıl için "Kırmızı Don Partisi" Hazırlıkları...   Yeni Yıl için "Kırmızı Don Partisi" Hazırlıkları... - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 7:09 pm

"Hemen başlıyor muyuz ? Daha çok ilk başlarda süpriz havası bekliyordum ya.."

Boynumu hafiften yere doğru eğdim. Üzüldüğüm falan yoktu sadece daha hızlı bir girişle disko ortamını bekliyordum.

Yeni Yıl için "Kırmızı Don Partisi" Hazırlıkları...
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» 1. Geleneksel Kırmızı Don Partisi!!!