Supernatural Online Ro Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Online Ro Sitesi

Yeni Bir RO Yeni Bir Supernatural Anlayışı...

Anasayfa1Latest imagesKayıt OlGiriş yap

Lillian Reaser

2 posters
YazarMesaj
Elimiel
Melek
Elimiel

Kadın Mesaj Sayısı : 22
İş/Hobiler : İyilik yapmak,uçmak, parlamak :D

Supernatural :
RO Puanı:
Lillian Reaser Left_bar_bleue70/100Lillian Reaser Empty_bar_bleue  (70/100)

Lillian Reaser Empty
MesajKonu: Lillian Reaser   Lillian Reaser I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 1:34 am

Rüzgarın hiçliğinde durmadan yürüyordum.Esintisi tenimi yalayıp geçiyordu.Her nedense çok sakindim.Yürüdüm...Yürüdüm...En sonunda bunun aptalca olduğunu düşünüp geri dönmeye yeltendim ama yapamazdım.İç sesim de bana geri dönmemi söylüyordu.''Hayır...''diye sert bir şekilde kendimi fısıldadım ve yola devam ettim.

En sonunda mezarlığa varmıştım.Tenim herzamankinden daha beyazdı.Mezarlığın paslı,dev gibi kapısına bir adım attım.Kapıdan geçtiğim anda çok hissizleşmiştim.Korkmuyordum.Bunu yapmalıydım.Burdan kurtulmak için son şansım buydu.

Mezarlığın ortasına geldim.''Hadi ne bekliyorsun?Buraya ne için gelmiğimi biliyorsun! Öldür beni!''diye haykırdım.

Sessizlik...

''Orda olduğunu biliyorum Damon!Çık ortaya!Senden korkmuyorum!'' diye tekrar bağırdım.

Bir sis bulutu mezarlığı kapladı.Hava bir anda buz kesmişti.Karanlığın içinden melek yüzlü,kusursuz güzellikte bir adam çıktı.

O'nu ilk defa görüyordum sanki...O'na karşı büyük bir nefret ve tutku duyuyordum.Aynı zamanda aşk...Ama artık geri dönüş yoktu.Artık yaşamak istemiyordum.

''Senin hayatını almak istemiyorum tatlım.Eğer hayatından memnun değilsen bana katılabilirsin.''dedi kusursuz ve şeytani bir gülümsemeyle.

''Hayır Damon.Benim ölümsüzlüğümü sen verdin ve şimdi de sen almalısın.''dedim ve tam önünde durdum.Yüzünde bir tebessüm belirdi ve bana acı acı baktı.Sonra da kafasını tamam dercesine salladı .Son kez onu öpmek istiyordum ama yapamazdım.İstemsizce onun buz gibi kötülüğün yansıması olan yüzünü okşadım ve simsiyah saçlarımı boynumdan çektim.

Yavaşça boynuma eğildi ve keskin dişlerini şah damarıma batırdı.Dişleri derime girdiğinde keskin bir acı duydum.Tükenmeye ve hissizleşmeye başladım.

Bunu neden yaptığımı bilmiyordum fakat son nefesimi vermeden içimden geçenleri fısıldadım.

''Seni seviyorum.''
Nirvana Blake
İnsan (FBI)
Nirvana Blake

Kadın Mesaj Sayısı : 106
İş/Hobiler : Ne biliyim ya ...

Supernatural : İnsan / FBI
RO Puanı:
Lillian Reaser Left_bar_bleue100/100Lillian Reaser Empty_bar_bleue  (100/100)

Lillian Reaser Empty
MesajKonu: Geri: Lillian Reaser   Lillian Reaser I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 7:25 pm

RP 'niz kısa olmuş buna rağmen yazım hatasına rastlamadım.Konu çok kısa olduğu için pek fikir yürütemiyorum yine de puanınız :70 iyi RP 'ler hoş geldiniz Smile
Elimiel
Melek
Elimiel

Kadın Mesaj Sayısı : 22
İş/Hobiler : İyilik yapmak,uçmak, parlamak :D

Supernatural :
RO Puanı:
Lillian Reaser Left_bar_bleue70/100Lillian Reaser Empty_bar_bleue  (70/100)

Lillian Reaser Empty
MesajKonu: Geri: Lillian Reaser   Lillian Reaser I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 7:32 pm

Teşekkürler
Nirvana Blake
İnsan (FBI)
Nirvana Blake

Kadın Mesaj Sayısı : 106
İş/Hobiler : Ne biliyim ya ...

Supernatural : İnsan / FBI
RO Puanı:
Lillian Reaser Left_bar_bleue100/100Lillian Reaser Empty_bar_bleue  (100/100)

Lillian Reaser Empty
MesajKonu: Geri: Lillian Reaser   Lillian Reaser I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 7:41 pm

Konu kilit .

Lillian Reaser
1 sayfadaki 1 sayfası