Supernatural Online Ro Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Online Ro Sitesi

Yeni Bir RO Yeni Bir Supernatural Anlayışı...

Anasayfa1Latest imagesKayıt OlGiriş yap

Korku Dolup Taşan Konum

4 posters
YazarMesaj
Morgana Mordred
Cadı
Morgana Mordred

Kadın Mesaj Sayısı : 16
İş/Hobiler : ^Büyü^

Supernatural : Cadı
RO Puanı:
Korku Dolup Taşan Konum Left_bar_bleue80/100Korku Dolup Taşan Konum Empty_bar_bleue  (80/100)

Korku Dolup Taşan Konum Empty
MesajKonu: Korku Dolup Taşan Konum   Korku Dolup Taşan Konum I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 9:50 pm

Korku Odama Hoşgeldin. Burada korkmayacaksan hele geceleri tek yatıyorsan okumaman gerekenler. Burada Korku Dolup taştı ve siteyi sardı .

Korku Dolup Taşan Konum Zvbnzl

AYNALAR YALAN SÖLEMEZ
Size hiç kimsenin bilmediği bazı şeyler anlatacağım. Aynaları bilirsiniz sabahları kalktığımızda karşısına geçip kendinizi izlediğiniz, süslediğiniz aynalar. Peki aynaya geceleri hiç baktınız mı, bakmayı hiç denediniz mi? Denemek istemezmisiniz?

Geceyarısından sonre eğer cesaretiniz varsa karanlık odadaki bir aynaya (el aynası değil) uzun süre bakmayı deneyin. Oda pencereden gelen sokak lambalarının verdiği loş ışık altında olabilir. Eğer bunu yapmak istediğinize kendinizi emin hissediyorsanız başlayabilirsiniz.

"Baksam bile kendimden başka ne görebilirim ki" dediğinizi duyar gibiyim. Peki bedensiz varlıkları görmenin bir yolunun da aynalar olduğunu biliyormuydunuz. Ya da gece uzun bir süre aynaya baktığınızla gözlerinizle göremediğiniz varlıkları yada diger bir deyişle cinleri görmek istemezmiydiniz.

Anlattıklarım size ürkütücü gelmiyor mu? Yoksa siz cinleri filmlerde izlediğiniz küçük ve boktan bir lambanın içinde yaşayan varlıklar mı zannediyorsunuz. Peki onlarla iç içe yaşadığımızın farkında değilmisiniz. Onların bizi gördüğü ama bizim onları göremediğimiz bir dünyada yaşadığımız gerçeğini hiç duymadınız mı?

Hiç çevrene görmek istediğin gözle baktın mı? Denersen göreceksin ki sen farkında olmadan etrafında ki yüzlerce göz seni izlemekte..... Tam yanındalar şuan ama gözündeki Tanrı tarafından olan perdeler sayesinde göremiyorsun.Çünkü Tanrı senin düşündüğü için göz perdesi koymuştur .

ÖLDÜ SANILAN BEN

Merhaba

Anlatıcağım şeyler tamamen gerçektir.1997 yılında evimin yan sokağında o zamanlar 7 yaşındayken top oynuyordum arkadaşlarımla ardından top bizim herzaman top kaçınca gitmeye üşendiğimiz yokuştan aşşağı doğru gitti.Bilirsiniz genelde şişman çocuklar kaleci olurdu bende öyleydim topun peşinden kaleci çocuklar daha çok gittiği için koş topu al sen al gibi konuşmalar oldu ,aşşağı doğru hızla koşarken yokuşun bitiminde gelen kamyon çok ufak bi zaman dilimi içinde beni altında sürükledi herşey bir anda olup bitti o gün aklımdan halen daha gitmiyo hiç kimseye cevap veremiyodum kalkmaya çalışıyodum fakat kımıldayamıyodum etrafımda konuşulan herşeyi duyabiliyordum.Olaydan 20 dk sonra civarı ambulans geldi ambulanta giderken içerdeki hemşire bayanın konuşmaları 'Necmi çocuk öldü galiba, biraz daha hızlı olun, nabız yok ' gibi konuşmalardı sonra hastaneye vardık hastanede olan biten herşeyi görebiliyodum ama gözümü kırpamıyodum gözümden yaşların geldiğini hatırlıyorum sora birinin gelip beni kontrol ettiğini hatırlıyorum daha sonra dışarı çıktı 1 2 dk gibi kısa bi zamanda ilerde aile arasındaki konuşmalarımızda o gün doktorun dışarı çıktını ve babama' 50 dk önce olmuş kaza üzgünüm malesef yapabiliceğimiz birşey yoktu ' demiş ama ben o güne dahil herşeyi doktor öldü dedikten sorasına kadar hatırlıyorum annemin babamın bana sarılıp ağlamasını bile ama sorun şuydu kıpırdıyamıyordum!İlerleyen saatlerde mavi giysili 1 kişi beni bi yere götürdü karanlik ve soğuk bi yer daha sora beni başka bir sedyeye koydu adam karga tulumba daha sonradan oranın morg olduğunu öğrendim.Ve sonradan hayatımı kurtardığı o sözü söyledi gözlerimin içine bakıp'allahım sen çocuklarımı koru yarrabbim' o anda sanki şeytan görmüş gibi bi surat ifadesi oluştu suratında allahım diyip koşup odadan çıktı.Sonrasında bana anlatılan şeyler ve herzmaan yaşamanın ne kadar değerli bir şey olduğunu öğretti bu zamana kadar.Ogün o adam parmaklarımın kıpırdadığımı görmeseydi şuan diri şekilde gömülmüş biri olucaktım.Ogün o kazadan kırık bir bacak, kafamın arkasında bir yara izi birde bana verilen yaşamın değerini anlamış olarak çıktım.Hayatta olan herşeyin bir sebebi vardır buna inanırım ben halen anlattığımda bazı insanlar hayret ediyor.Yaşadığım şey bir mucize değil ama sadece kazada yaşadığım şokun etkisiyle ve bünyem zayıf olduğu için kalp atışlarımın ve soluğumun duyulamıyıcak seviyede olmasıymış okuyabilen herkeze diyebiliceğim tek şey bu hayat bizim onu sonuna kadar doya doya yaşayın...

Soluklarınızın hızlandığını hissettiniz mi ? Devam etmemi ister misin ?
Kelly Gromi
Avcı
Kelly Gromi

Kadın Mesaj Sayısı : 137
İş/Hobiler : Saycam ben sana sonra.. bi dur hele

Supernatural : Avcı
RO Puanı:
Korku Dolup Taşan Konum Left_bar_bleue100/100Korku Dolup Taşan Konum Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Korku Dolup Taşan Konum   Korku Dolup Taşan Konum I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 10:04 pm

isterim. devam et.. gece ayna olayını da deniycem ayrıca. merak ettim Razz
Morgana Mordred
Cadı
Morgana Mordred

Kadın Mesaj Sayısı : 16
İş/Hobiler : ^Büyü^

Supernatural : Cadı
RO Puanı:
Korku Dolup Taşan Konum Left_bar_bleue80/100Korku Dolup Taşan Konum Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Korku Dolup Taşan Konum   Korku Dolup Taşan Konum I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 10:15 pm

Aynen Razz
Senin için devam..

Arkadaşlar lütfen aşağıda yazılanları dikkate alın;
1)Gece uyurken gözleriniz kapalıysa sağ elinizi hareket ettirmeyen...
2)Su içerken yan taraflarınıza bakmayın...
3)Banyoya girdiğinizde banyonun kapısını açık bırakın...
4)Eve girerken sağ ayağınızla içeri girin.(aksi takdirde kötü tarafınız sizinle içeri girer)
5)Gece saat 3'ten sonra kabristana uğramayın.
6)Eğer arkadaşınızdan şüphelenirseniz önce ayaklarına bakınız.(tersse acilen orda uzaklaşın)
7)Baykuş s ize bakıp donarsa sizin içinize iblis girebilir)

BUNLARA DİKKAT EDİN!!!!

KORKU

Ben 13 yaşındayım

1 gün arkadaşımla anlaşım sabahın 5 inde güneş doğarken evlerden kaçıp buluşmaya karar verdik ve yaptık tabi sokaklarda kimseler olmadığı için gönlümüzce dolaşıp geziyorduk birden üstümde bir titreme hissettim korkunç şeyler olacağına inanmaya başladım sebebini bilmiyordum ama çok korktum

arkadaşıma bundan bahsettim oda tırstı ama ayrılmak istemedik dolaşmaya devam ettik aklımdan geçen çok geçmeden oldu...

uzaklarda farklı renklerde yaratıklar birbirlerine vuruyorlardı biz ne olduğunu anlamadık arkadaşım onlara yaklaşmak istedi bende kendimi alı koyamadım yaklaştıkca korkuyorduk çok ilginç yaratıklardı ilk gördüğümüzde cin olduklarını anlamamıştık ama bizi görüp bakmalarına kadar...

o an içinden bişey kaç dura kaç diyordu ama kendimi alamıyordum arkadaşım kaçtı ve uzaklaşmaya başladı ben yerimden kımıldayamıyordum o gözlerr çok kötüydü hemde çok Sad

ama bi güçle hareket edip uzaklaştım ve eve döndüm
şimdi ise kimseye bahsedemiyorum arkadaşım ve ben öle korkuyoruzki sakın olar sizde bizim gibi salaklıklar etmeyin
SAKIN...

yakın uyuyn kalkmayın o saatlerde lütfen

Yazdıklarımın gerçeklik payı olup olmadığını bilmiyorum Smile Kendinizi fazla kaptırmamanız önemle rica olunur. affraid
Kelly Gromi
Avcı
Kelly Gromi

RO Puanı:
Korku Dolup Taşan Konum Left_bar_bleue100/100Korku Dolup Taşan Konum Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Korku Dolup Taşan Konum   Korku Dolup Taşan Konum I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 10:35 pm

ben gülüyorum şahsen Laughing hele bunları sakın yapmayın kısmına... Laughing
Nirvana Blake
İnsan (FBI)
Nirvana Blake

Kadın Mesaj Sayısı : 106
İş/Hobiler : Ne biliyim ya ...

Supernatural : İnsan / FBI
RO Puanı:

MesajKonu: Geri: Korku Dolup Taşan Konum   Korku Dolup Taşan Konum I_icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 8:25 pm

Zaaa bence şu basın yayın organlarında kullanılan + 18 korku ve şiddet içerikli işaretler koyalım buraya Razz

En son Nirvana Blake tarafından Salı Ocak 26, 2010 10:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kelly Gromi
Avcı
Kelly Gromi

RO Puanı:

MesajKonu: Geri: Korku Dolup Taşan Konum   Korku Dolup Taşan Konum I_icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 10:11 pm

henüz 16'sına 5 ay kalmış bir garibanı hiç düşünme zaten Niri! Razz
Nirvana Blake
İnsan (FBI)
Nirvana Blake

Kadın Mesaj Sayısı : 106
İş/Hobiler : Ne biliyim ya ...

Supernatural : İnsan / FBI
RO Puanı:

MesajKonu: Geri: Korku Dolup Taşan Konum   Korku Dolup Taşan Konum I_icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 10:44 pm

Annem öyle bişey demedim ben Rolling Eyes
Meg Masters
Siyah Gözlü İblis
Meg Masters

Kadın Mesaj Sayısı : 80
İş/Hobiler : Sürü otlatmak, Çoban & Dertli Çoban & Chennem podyumlarında poz vermek, günlük ceho dergisinde kapak olmak !

Supernatural :
RO Puanı:

MesajKonu: Geri: Korku Dolup Taşan Konum   Korku Dolup Taşan Konum I_icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 4:32 pm

3)Banyoya girdiğinizde banyonun kapısını açık bırakın... Dikizlenmek için mi ? Korku Dolup Taşan Konum Icon_razz
5)Gece saat 3'ten sonra kabristana uğramayın. Bu saate uğrayana zatenn baya uğranmıştır. Korku Dolup Taşan Konum Icon_razz
7)Baykuş s ize bakıp donarsa sizin içinize iblis girebilir) Birçok hayvanda oluyorr bu. Yani bana bakarkenn.Büyük etki bırakıyorum hayvanlar üzerinde. Korku Dolup Taşan Konum Icon_razz

Yarıldımm Korku Dolup Taşan Konum Icon_razz Ama bazıları bi garip geldi. Ürktüm gibi.

Korku Dolup Taşan Konum
1 sayfadaki 1 sayfası